Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
16.10.2015
15 października 2015 roku spotkaliśmy sie przy budynku Hospicjum św. Brata Alberta, aby zasadzić "Pola Nadziei" - pierwsze dla naszego Hospicjum. Pogoda nas nie rozpieszczała... Pomimo tego pani Gosia z ekipą w przeddzień akcji przygotowała teren pod nasadzenia żonkili.
Deszcz, wiatr, pogoda fatalna... Ale nie odstraszyło to bardzo wielu osób od przyjścia do Hospicjum i przyłączenia się do akcji "Pola Nadziei" dla Hospicjum św. Brata Alberta w Żarach. Jako pierwsi odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 8 z Żar.
 
O godzinie 11:00 do Hospicjum przybyli kolejni goście i zupełnie nie przejmowali się chłodem i deszczem. Wśród gości pani Burmistrz Żar- Danuta Madej, Burmistrz Żagania Daniel Marchewka, Starosta Powiatu Żarskiego Janusz Dudojć i Wicestarosta Małgorzata Issel, Wójt gminy Żary Leszek Mrożek, przedstawicielka gminy Brzeźnica, pan Kazimierz Długosz z Firmy "Janbud", panie reprezentujące firmę "Relpol", prezes "Szpitala na Wyspie" Wiesław Olszański, wspaniała młodzież z Gimnazjum nr 3 w Żarach i Zespołu Szkół Ekonomicznych w Żarach, wolontariusze i wiele innych osób.
 
A w kolejnych godzinach akcję "Pola Nadziei" wspierali kolejni goście, wśród nich dzieci i młodzież z Zespołu Szkół Katolickich w Żarach oraz dzieci z Kadłubi.