Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
25.03.2019
 01.03.2019 odwiedziły nas wolontariuszki ze Szkoły  Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Górzynie. Przekazały nam zebrane w szkole środki higieniczne, a podczas wizyty rozmawiały z pracownikami hospicjum, którzy pokazali i opowiedzieli na czym polega ich praca.

19.02.2019
 Zgodnie z nowymi przepisami wprowadzone zostały automatyczne rozliczenia za 2018 rok dostępne dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, czyli dla podatników rozliczających się na formularzach PIT-37 i PIT-38.

W zeznaniu takim automatycznie uwzględnione zostaną nie tylko dochody podatnika czy zapłacone w ciągu roku zaliczki, ale również informacje uzyskane z systemu ZUS (wysokość odliczanych składek) czy systemu PESEL (wysokość ulgi na dzieci). Na podstawie zeznań z poprzedniego roku, skarbówka wypełni również z automatu informację o tym, jakiej organizacji podatnik przekazuje swój 1% podatku. 

30.01.2019
W dniu 11 stycznia 2019 roku odwiedzili pacjentów Hospicjum uczniowie Szkoły Podstawowej w Mirostowicach Dolnych wraz ze swoimi wychowawcami przedstawiając jasełka.
Dziękujemy za umilenie pacjentom czasu trwania w chorobie i zaprezentowania radości z faktu narodzenia Dzieciątka Jezus .Życzymy uczniom Szkoły oraz gronu pedagogicznemu wspaniałych osiągnięć oraz samych miłych chwil w pracy i nauce.
30.01.2019
Nasze Hospicjum odwiedziła młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Żarach z kolędami i upominkami. Serdecznie dziekujemy i życzymy wszelkiej pomyślnści.
30.01.2019
Hospicjum w Żarach odwiedzili pracownicy Łużyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Żarach składając moc życzeń,przynosząc podarki w formie artykułów medycznych dla pacjentów. 
Dziękujemy za ich otwarte serce, za propagowanie akcji wsparcia potrzeb ludzi terminalnie chorych wśród swoich studentów .Życzymy Uczelni wspaniałych wykładowców i mądrych studentów.
24.12.2018