Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
23.05.2018
 "Wszystko umiera, tylko pamięć dobrych uczynków nie ginie".

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22 maja 2018 roku po długiej i ciężkiej chorobie odeszła do Pana śp. Krystyna Szot, społeczniczka, wieloletnia działaczka Koła Żarskiego TPBA i Przewodnicząca Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość Życia”, osoba o pięknej duszy. Śp. Krystyna Szot, mimo, że dotknęło ją wiele osobistych dramatów, poświęciła kilkanaście lat swojego życia, aby bezinteresownie pomagać osobom niepełnosprawnym, ubogim i cierpiącym. Wniosła znaczący wkład w organizację żarskich ośrodków dla osób niepełnosprawnych (DDW, ŚDS, WTZ), brała udział w zbiórkach żywności, wspierała Hospicjum św. Brata Alberta. Pomogła bardzo wielu potrzebującym w rozwiązaniu ich życiowych problemów. Wspierała ich w integracji i powrocie do aktywnego życia społecznego.

Jej śmierć spowodowała pustkę w naszych sercach. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie śp. Krystyny Szot składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu tak ogromnej straty.

Msza św. w intencji śp. Krystyny Szot odprawiona zostanie w sobotę, 26 maja 2018 roku o godzinie 7:30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Żarach. Pogrzeb odbędzie się również w sobotę, 26 maja 2018 roku, o godzinie 10:00 na Cmentarzu Komunalnym w Żarach. Prosimy o modlitwę w intencji naszej drogiej Zmarłej.

 Prezes i Zarząd Koła Żarskiego TPBA.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….