Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
20.02.2020
 
Szanowni Państwo,

jeśli chcecie wspomóc nasze działania na rzecz podopiecznych prowadzonych przez nas placówek - Hospicjum św. Brata Alberta oraz Domu Samotnej Matki,  podarujcie  1% swojego podatku za 2019 r. Wystarczy wpisać w swój PIT KRS nr 0000316460. To nic nie kosztuje, a dla naszych podopiecznych znaczy bardzo wiele!!!

17.02.2020

 

14 lutego to Święto Zakochanych i właśnie z tej okazji odwiedzili nas uczestnicy z Środowiskowego Domu Samopomocy w Żarach, z uśmiechami i z wielkimi sercami dla pacjentów i personelu. Dziękujemy.

 

 

12.02.2020
 11 lutego 2020 r. obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji Hospicjum im. św. Brata Alberta odwiedził Biskup - Senior Stefan Regmunt z Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Towarzyszyli mu dziekan żarski ks. Tadeusz Masłowski oraz ks. Krzysztof Burzyński. W kaplicy p. w. Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej odbyła się wspólna modlitwy, następnie biskup pobłogosławił wszystkich chorych, cały personel oraz spotkał się z pacjentami Hospicjum.
 
 

  
 
  
 
 
20.12.2019
 Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością, to także okazja do wspólnego kolędowania.Tradycyjnie nasze Hospicjum odwiedziła młodzież z I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa w Żarach wraz z kolędami i upominkami. Poprzez śpiew kolęd i pastorałek uczniowie przenieśli naszych pacjentów w radosną atmosferę świąt. Serdecznie dziękujemy i życzymy wszelkiej pomyślności.
16.12.2019
 Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Łuku Mużakowskiego w Nowych Czaplach. Szkoła od kilku lat organizuje pomoc rzeczową dla naszych mieszkańców. Dziękujemy.
16.12.2019
Mikołaj znów spełnił niejedno dziecięce marzenie. To był bardzo radosny dzień. Dziękujemy Mikołaju !!!