Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
09.10.2020
W dniu 6 października po raz drugi odbył się charytatywny wernisaż prac malarskich wykonanych przez osoby pozbawione wolności z Zakładu Karnego w Krzywańcu. Wystawa została zorganizowana w Żagańskim Pałacu Kultury, cały dochód ze sprzedaży obrazów został przekazany dla naszego Hospicjum.
Dziękujemy Pani kpt. Ewie Igiel o za wspaniałą inicjatywę także wszystkim przybyłym gościom za obecność i okazane serce. W dniu otwarcia wystawy zostało zakupionych ponad 30 prac. Informujemy, że pozostała część prac jest w dalszym ciągu do nabycia. Gorąco zachęcamy wszystkie osoby chętne do zakupu obrazów.
Szczegółowe informacje na temat wystawy oraz aktualny cennik dostępnych jest na stronie Żagańskiego Pałacu Kultury - https://zpk.zagan.pl/okno-na-swiat/
Ekspozycja prac do 26 listopada 2020 r. w Żagańskim Pałacu Kultury-Hol Słoneczny.
Serdecznie Zapraszamy.
01.10.2020
  Z radością informujemy, że Powiat Żagański wsparł działalność naszego Hospicjum w 2020 roku kwotą 5 tys. zł (umowa nr AO.032.6.2020). Serdecznie dziękujemy!
21.09.2020
 Jest nam serdecznie miło poinformować, że Nasz Dom uczestniczy w akcji konsumenckiej "Pomagasz od kuchni" zorganizowanej przez firmę Danone. Szczegóły akcji oraz regulamin można znaleźć na stronie https://www.pomagaszodkuchni.pl/.
Dodatkowo firma Danone przy pomocy Fundacji „Zdążyć z Miłością” zdecydowała się utworzyć specjalną zbiórkę, z której środki zostaną podzielone na 50 placówek DSM i przekazane dla Naszego Domu. Link do zbiórki https://www.siepomaga.pl/pomagaszodkuchni-pl . Zachęcamy do wsparcia zbiórki.
16.09.2020
Rodzinie zmarłego Pana Jana Łagowskiego oraz wszystkim uczestnikom Jego pogrzebu składamy serdeczne podziękowania za zorganizowanie zbiórki na rzecz naszego Hospicjum. Ponieważ kwiaty więdną, znicze się wypalą, rodzina zmarłego postanowiła zastąpić je datkami, by wesprzeć Hospicjum. Jest to szczególny przejaw ofiarności i miłości dla bliźnich, którzy potrzebują pomocy.
Po raz kolejny doceniamy bezinteresowność i odwagę tych, którzy decydują się złamać konwenanse dla czynienia dobra. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia
16.09.2020
 Serdeczne podziękowania dla Państwa Korochoda za przekazanie pięknych kwiatów, które ozdabiają nasze Hospicjum.
01.07.2020
Serdecznie dziękujemy Państwu Małgorzacie i Waldemarowi Rosół właścicielom firmy Ogrodnictwo M.W. Rosół w Żarach-Kunicach za podarowanie kwiatów, które ubarwiły wiosennie teren naszego Hospicjum. Wraz ze słowami uznania przekazujemy życzenia dalszego rozwoju oraz wielu sukcesów i osiągnięć.