Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
26.06.2019
 Szanowna Pani Dyrektor i Pracownicy Afrodyta SPA w Ośnie Lubuskim.
 
Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie pomocy dla dzieci i matek (i jednego ojca) z Domu Samotnej Matki w Żarach.
Kobiety i nasz "rodzynek w cieście"  otrzymali upominkowe torby z kosmetykami , a dzieci zabawki. Dziękujemy za zorganizowanie zbiórki odzieży dla dzieci i kobiet oraz obdarowanie domowym ciastem (pyszny sernik, jabłecznik...ciasto z truskawkami), rozmaite owoce (winogrona, banany, brzoskwinie, morele, arbuz, pomarańcze, itp)...a sery, wędliny i ryby z waszej wędzarni... NIEBO W GĘBIE. To była bardzo dobra okazja do wspólnego bycia razem przy jednym stole, chwila beztroskiej radości, która pozwala zapomnieć choć na chwilę o trudach. Mieszkańcy poczuli się bardzo dobrze, a nawet  że są rozpieszczani. Tak czy inaczej pozytywny zastrzyk energii. W imieniu wszystkich bardzo dziękuję.
Życzymy wszystkiego dobrego.
Jesteście WSPANIALI
 
17.06.2019
 16 czerwca minęła czwarta rocznica  śmierci ks. kan. Zygmunta Czepirskiego, współzałozyciela i wieloletniego Prezesa Koła Zarskiego TPBA, pomysłodawcy utworzenia Hospicjum św. Brata Alberta..  R.I.P.
28.05.2019
Pomimo złej pogody 22 maja spod żarskiego ratusza po raz trzeci wyruszył Żonkilowy Marsz Nadziei kończący kolejną kampanię wiosenną "POLA NADZIEI" dla Hospicjum św. Brata Alberta w Żarach.
22.05.2019
 UWAGA !!!!
Z związku z organizacją III -ego ŻONKILOWEGO MARSZU NADZIEI 22 maja w godz. 10:00 -11:00 będą utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach Emili Plater, Romualda Traugutta, pl. Łużycki, Żagańska, Zielona, Bohaterów Getta i ulicy Pszennej.Za niedogodności przepraszamy!
16.05.2019
 
02.05.2019
 W dniu 26.04.2019 r. odwiedzili Hospicjum św. Brata Alberta przedstawiciele Enea operator sp.z.o.o Oddział Zielona Góra, którzy z własnej inicjatywy zorganizowali zbiórkę potrzebnych rzeczy. Do zbiórki włączyły się Rejony Dystrybucji z Wolsztyna, Zielonej Góry, Krosna Odrzańskiego, Nowej Soli, Żar, Świebodzina oraz Enea Centrum sp. z.o.o. Za wszystkie przekazane dary serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także wszystkim ludziom, którzy włączyli się w tę akcję!!!