Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
16.12.2019
 Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Łuku Mużakowskiego w Nowych Czaplach. Szkoła od kilku lat organizuje pomoc rzeczową dla naszych mieszkańców. Dziękujemy.
16.12.2019
Mikołaj znów spełnił niejedno dziecięce marzenie. To był bardzo radosny dzień. Dziękujemy Mikołaju !!!
06.12.2019
5 grudnia przypada Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, z tej okazji odbył się po raz V Żarski Dzień Wolontariusza podczas, którego Burmistrz Miasta podziękowała naszym wolontariuszom za całoroczną pracę. Nasz wolontariat reprezentowali: Wiktoria Danielczyk, Wiktoria Mikołajczuk, Wiktoria Chopcian Jakub Stec oraz Jakub Sałdan, który okazał się najmłodszym żarskim wolontariuszem. Aktywnych wolontariuszy pracujących na rzecz Hospicjum św. Brata Alberta, Domu Samotnej Matki oraz ubogich podopiecznych naszego Koła jest znacznie więcej, niestety do Gali mogliśmy zgłosić tylko pięcioro.
foto. UM żary
 
06.12.2019
 Pani Elżbiecie Gesing oraz Wolontariuszom z I L.O im. B. Prusa w Żarach serdecznie dziękujemy za udział w Świątecznej Zbiórce Żywności, która odbyła się w dniach 29-30 listopada 2019 r. w sklepie Netto w Żarach. 
Uczniowie zebrali 355,90 kg artykułów żywnościowych. To znaczące wsparcie dla mieszkańców Domu Samotnej Matki w Żarach.
22.10.2019
 "Są Anioły w niebie i Są Anioły na ziemi takie jak Wy"
 
20.09.2019
 W imieniu własnym i mieszkańców Domu Samotnej Matki w Żarach bardzo serdecznie dziękuję Kołu Łowieckiemu OSTĘP w Zielonej Górze oraz Parafialnemu Zespołowi Caritas w Jasieniu za przekazanie darowizny finansowej. Środki finansowe przeznaczone zostaną na zakup opału w celu ogrzewania pomieszczeń. Działalność nasza możliwa jest dzięki ofiarności Ludzi Dobrej Woli, dlatego cenna jest każda inicjatywa i pomoc. Dziękujemy za życzliwość i wrażliwość na potrzeby innych oraz życzymy dużo satysfakcji z pomagania.
Ławniczak Dorota- kierownik Domu Samotnej Matki w Żarach.