Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
19.04.2019
 Dzięki naszym pielęgniarkom oraz wolontariuszom w Hospicjum zagościł świąteczny nastrój.
25.03.2019
 W dniu 21.03.2019 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Złotniku już tradycyjnie odbył się "Dzień Talentów" połączony z kwestą na rzecz Hospicjum św. Brata Alberta. Szkoła jako pierwsza zainicjowała kampanię wiosenną akcji "Pola Nadziei". Uczniowie szkoły przygotowali wspaniałe występy, przy których zebrana publiczność świetnie się bawiła. Dziękujemy, Dyrektorowi Szkoły, organizatorom, nauczycielom, rodzicom oraz wspaniałym dzieciom za organizowanie tak wspaniałego dnia jak ten.

25.03.2019
 01.03.2019 odwiedziły nas wolontariuszki ze Szkoły  Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Górzynie. Przekazały nam zebrane w szkole środki higieniczne, a podczas wizyty rozmawiały z pracownikami hospicjum, którzy pokazali i opowiedzieli na czym polega ich praca.

19.02.2019
 Zgodnie z nowymi przepisami wprowadzone zostały automatyczne rozliczenia za 2018 rok dostępne dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, czyli dla podatników rozliczających się na formularzach PIT-37 i PIT-38.

W zeznaniu takim automatycznie uwzględnione zostaną nie tylko dochody podatnika czy zapłacone w ciągu roku zaliczki, ale również informacje uzyskane z systemu ZUS (wysokość odliczanych składek) czy systemu PESEL (wysokość ulgi na dzieci). Na podstawie zeznań z poprzedniego roku, skarbówka wypełni również z automatu informację o tym, jakiej organizacji podatnik przekazuje swój 1% podatku. 

30.01.2019
W dniu 11 stycznia 2019 roku odwiedzili pacjentów Hospicjum uczniowie Szkoły Podstawowej w Mirostowicach Dolnych wraz ze swoimi wychowawcami przedstawiając jasełka.
Dziękujemy za umilenie pacjentom czasu trwania w chorobie i zaprezentowania radości z faktu narodzenia Dzieciątka Jezus .Życzymy uczniom Szkoły oraz gronu pedagogicznemu wspaniałych osiągnięć oraz samych miłych chwil w pracy i nauce.
30.01.2019
Nasze Hospicjum odwiedziła młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Żarach z kolędami i upominkami. Serdecznie dziekujemy i życzymy wszelkiej pomyślnści.