Aktualności

Biuletyn Informacji Publicznej
19.02.2019
 Zgodnie z nowymi przepisami wprowadzone zostały automatyczne rozliczenia za 2018 rok dostępne dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej, czyli dla podatników rozliczających się na formularzach PIT-37 i PIT-38.

W zeznaniu takim automatycznie uwzględnione zostaną nie tylko dochody podatnika czy zapłacone w ciągu roku zaliczki, ale również informacje uzyskane z systemu ZUS (wysokość odliczanych składek) czy systemu PESEL (wysokość ulgi na dzieci). Na podstawie zeznań z poprzedniego roku, skarbówka wypełni również z automatu informację o tym, jakiej organizacji podatnik przekazuje swój 1% podatku. 

30.01.2019
W dniu 11 stycznia 2019 roku odwiedzili pacjentów Hospicjum uczniowie Szkoły Podstawowej w Mirostowicach Dolnych wraz ze swoimi wychowawcami przedstawiając jasełka.
Dziękujemy za umilenie pacjentom czasu trwania w chorobie i zaprezentowania radości z faktu narodzenia Dzieciątka Jezus .Życzymy uczniom Szkoły oraz gronu pedagogicznemu wspaniałych osiągnięć oraz samych miłych chwil w pracy i nauce.
30.01.2019
Nasze Hospicjum odwiedziła młodzież z Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Prusa w Żarach z kolędami i upominkami. Serdecznie dziekujemy i życzymy wszelkiej pomyślnści.
30.01.2019
Hospicjum w Żarach odwiedzili pracownicy Łużyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej w Żarach składając moc życzeń,przynosząc podarki w formie artykułów medycznych dla pacjentów. 
Dziękujemy za ich otwarte serce, za propagowanie akcji wsparcia potrzeb ludzi terminalnie chorych wśród swoich studentów .Życzymy Uczelni wspaniałych wykładowców i mądrych studentów.
24.12.2018
 
24.12.2018
 Mikołaj pamiętał !!!
6 grudnia dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Żarach był dniem pełnym radości i prezentów. 
Dziękujemy!